U zarania dziejów, nim narodziły się jakiekolwiek systemy planetarne, powstały układy pierwotne - pozagalaktyczne siedliska niepojmowalnych dla nas form istnienia i ekspresji. By do nich wkroczyć należało przejść to, co nieprzekraczalne - wrota nadpercepcji. Tak jak granice czarnej dziury wyznacza horyzont zdarzeń, tak wejścia do pierwotnego układu broni linia wrażliwości.

Nikt nigdy nie zdołał wejść ani wyjść z pierwotnego układu. Tylko On. Miszcz Pawarotti. Legendarny Człowiek Widmo. The Syntetic.

W A.D. 2001 objawił się wybranym po raz pierwszy poprzez rewolucjonizującą pojęcie muzyki płytę „Człowiek Widmo”, która w momencie swego powstania stała się kultową. Rozprzestrzeniająca się podziemnymi kanałami forma szybko stała się rarytasem na podwórkowym rynku kaset, a przeciek do internetu zapewnił jej nieśmiertelność. Zjawisko przyciągało rzesze zafascynowanych fanów na niezapomniane koncerty. Miszcz porwał za sobą wszystkich tych, którzy nie godzą się ze sztywnymi ramami naszego świata. Wymykają się jego logice, rutynie i schematom myślenia. The Syntetic stał się wyznaniem wiary.

Po długich miesiącach hibernacji w kokonie jaja, kosmicznej podróży do układu pierwotnego The Syntetic powrócił jako nowa forma istnienia. Jeden stało się dwa. Stał się Syntetic, by objawić zupełnie nowe, demolujące ludzkie sposoby percepcji „Tchnienie mocy”.

Strona, na której gościcie jest bezpośrednim kanałem łączności z bytami tworzącymi Syntetic, czyli Miszczem Pawarottim i 5cetem. Wirtualne uczestnictwo w jego legendzie staje się esencją jej egzystencji. Nie próbujcie zrozumieć. Nie próbujcie poznać. Uwierzcie.